sobota 14. januára 2017

December { life in pictures }


Ešte naposledy si spolu zaspomínajme na rok 2016, konkrétne na december. December je predovšetkým mesiac Vianoc a všetko sa točí okolo nich. Napísala som pre vás 12 Blogmas článkov, prežila všetky testy v škole a podarilo sa mi nakúpiť všetky vianočné darčeky. Bohužiaľ som si ale toto čarovné predvianočné obdobie vôbec neužila a Vianoce samotné prišli skôr ako by som chcela. Poďte sa so mnou ale na chvíľku pozrieť. čo všetko december priniesol.

Už po tretí raz sme s rodičmi navštívili vianočné Drážďany, o našom výlete som písala tu

Kôpka darčekov pripravená na zabalenie


Veľkú časť decembra som s vami zdieľala aj na blogu vrámci Blogmas.Každý rok, keď ideme s ocinom kúpiť stromček si zároveň kúpim horkú čokoládu, je to taká malá tradícia. 

Vianočný neveniec v akcii


Zdobenie stromčeka prebiehalo asi tak, teraz dúfam, že z toho nebudem mať doma problém, že ja som zdobila a otec sedel na gauči s vínom a ukazoval, kde sú prázdne miesta :D.

Darčeky od kamarátok


Na záver náš ohňostroj. Väčšinou robíme v parku za domom veľký ohňostroj, no tento rok sme to akosi zanedbali. 

Ako ste strávili sviatky vy? 

2 komentáre :

  1. Krásné fotky! :) Pro mě byl prosinec bohužel vůbec nejhorším zakončením roku, každopádně o to víc věřím, že se všechno během tohoto roku bude pomalu zlepšovat a letošní Vánoce si už pořádně užiju :) Všechno krásné do nového roku! :)
    LOVELY IMPERFECTIONS

    OdpovedaťOdstrániť
  2. krásne fotky, dala by som si vianočné pečivo :))

    OdpovedaťOdstrániť

♥ Ďakujem za váš komentár ♥