piatok 9. decembra 2016

Vianočná dekorácia


Musím sa priznať, že mi blogmas dávajú celkom zabrať. Než som začala, myslela som si, že to bude jednoduchšie, ale trochu som nepočítala s tým, že nás v škole zahltia testami... No dnes by som vám chcela ukázať moju vianočnú výzdobu. Už som spomínala, že tieto Vianoce chcem pojať viac minimalisticky. Pôvodne som sa trochu bála, ale nakoniec som veľmi spokojná a z celej výzdoby sa veľmi teším.Stromček mám ozdobený len svetielkami a nevzhľadný podstavec som zakryla kúskom (bývalej) ponožky.
Tip na diy: ak sa neviete dočkať Vianoc, tak sa vám určite bude páčiť toto "odpočítavadlo". Budete potrebovať len rámik, papier s číslami dní a fixku, ktorou budete škrkať dni cez sklo rámiku. 


Svietniky recyklujem pravideľne. 
Tip na diy: ak máte staré ponožky, sveter či návleky, tak si kúsok ustrihnite a máte super obal na sviečku!


Aj táto santovská čiapka je u mňa stálosťou, môžete ju vidieť napríklad tu.


Veľmi jednoduchý zpôsob ako zkrášliť poličku a využiť ozdoby z minulého roku.


Kúsok ďalej na poličke mám zopár vetvičiek, ktoré vyzerajú naozaj veľmi dobre.


Ďalšie zrecyklované diy a môj nový prírastok.
Článok so svietnikom tu.

Ako ladíte vianočnú výzdobu vy?

4 komentáre :

 1. jeeej mne sa to veľmi páči aj keď je to minimalistické :) a menej je niekedy viac :) ja som tiež už pomaly začala s výzdobou :) mám pár dekorácii, svetielok a tak :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som rada, ze na vysku uz nechodim, cize od tohto som nastastie oslobodena :) ale chodim na spanielcinu po robote a aj do toho sa dokopavam :)
  Pozyvam na luxusnu vianocnu GA o Lancome, Biodermu a Dermacol. Tu:http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/12/narodeninova-ga-lancome-bioderma.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wau máš krásny blog, hned som dala aj odber :) inak máš úžasnú výzdobu, niečo podobné chystám aj ja :)

  OdpovedaťOdstrániť

♥ Ďakujem za váš komentár ♥